Kolejne transfery w Stali Stalowa Wola

Image

W poniedziałek podpisano kontrakty z kolejnymi zawodnikami.

Jak poinformował Zarząd Spółki Stal Stalowa Wola 1 lipca 2019 roku podpisane zostały kontrakty z Rafałem Michalikiem i Łukaszem Zjawińskim.

Rafał Michalik ma 19 lat i jest pomocnikiem. Ostatnie pół roku grał w drużynie Czarni Połaniec, a jeszcze wcześniej w KS Wiązownica. Umowa podpisana została na 2 lata.

Łukasz Zjawiński 11 lipca 2019 r. kończy 18 lat i jest pomocnikiem. Ostatnie 1,5 roku występował w rezerwach Legii Warszawa.

28 czerwca 2019 roku 2- letnią umowę z naszym lokalnym klubem podpisał pomocnik Michał Płonka, a 21 czerwca 2019 roku taki sam kontrakt zawarli: Bartosz Sobotka (obrońca), Kacper Śpiewak (obrońca), Piotr Witasik (obrońca), Szymon Jopek (pomocnik) i Michał Mistrzyk (pomocnik).Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~FFF

Tak w pośpiechu piszesz że nawet skrót pomyliłeś o innych błędach to nawet nie ma co pisać . Do ciebie piszę " sksstw". A co do pomysłu hahaha ...

~SKSSTW

a piszą to przewodniczacy Stowarzyszenia kibiców NASZEGO KLUBU ORAZ OSIEDLOWI LIDERZY jestemy partnerem Miasta i wspolpraca z włascicielem klubu prezydentem Nadbereznym bedzie owocna

~to prawda

kibice otrzymali lokal od miasta obok Ravioli obecnie trwaja prace dostosowywujaxe go do działalnosci bedzie tam biuro kibiców na całe miasto na FB kibiców Stali Stalowa Wola pisze

~bulik6

Dzięki uprzejmości Rady Miasta i pana prezydenta otrzymaliśmy Lokal mieszczący się koło Ravioli będzie tam biuro Kibiców Stali Stalowa Wola .kTO TO PISZE?zadnych układów miedzy kibicami,a urzednikami i Zbereznym,bo prawdziwi kibice odejdą.Piknikowce moga układac sie z Nadbereznym ,bo im zawsze wszystko pasuje.

manukun

A co konkretnie zrobił Nadbereżny? Nabrał kredytów na przyjemne drobiazgi. Które jego projekty przynoszą dochody miastu? Budowa przejazdu z Grabskiego na Energetyków i żłobka nie wymagała kredytu. Przecież nie uzbroił ani jednej działki inwestycyjnej, chociaż w 2016 obiecał 80ha nowych terenów. Nie ma dodatkowych dochodów, więc błonia niszczeją. Podobnie jak ostatnio powstałe place zabaw. O tych zrobionych za Szlęzaka nie wspominając.

~wiadomo

Do hahaha, nasze miasto nigdy wceśniej tak wspaniale się nie rozwijało, gdybyś był umysłowo rozinięty to byś to doskonale rozumiał.Według takich jak ty to obecny prezydent nic nie powinien robic bo wtedy byście mieli paliwo do ataków na prezydenta że nic nie zrobił dla miasta przez 4 lata. A obecny prezydent ciężko pracując od raniutka do nocy zrobił przez 4 lata więcej niż poprzedni przez 12 lat.

~wiemy

Do durnia, cieciu a ile przedszkoli czy żłobków wybudował przez 12 lat były prezydent STALOWEJ WOLI , SZLEZAK bo z tego co wszyscy mówią to ani jednego. A obecny prezydent wybudował w ciągu 4 lat jeden na ulicy PONIATOWSKIEGO, więc do kogo masz żal gamoniu. Co maą żłobki czy przedszkola do tego byłego i jednego skansenu w naszym mieście na ulicy HUTNICZEJ, wszyscy mieszkańcy się wstydzili przed całą POLSKĄ za ten skansen. Bo mecze z tego skansenu pokazywała telewizja ogólnopolska i cała POLSKA z takich myślicieli jak ty czubku się śmiała.

~Ha ha ha

Do poniżej
A nam zależy żeby zostało wymierające miasteczkp Są duzo ważniejsze sprawy niz jego pasja nad którą zupełnie nie panuje i trwoni olbrzymie pieniądze.

~Kibic

Prezydent sam jest kibicem naszej Stali podobnie jak pan przewodniczący i zależy im na naszym klubie

~Prezydent

Czytając te komentarze widać,jak niebezpieczne fanatycy się nakręcają
Czas żeby prezydent podjechał na hulajnodze i pouczył towarzystwo ,bo dojdzie kiedyś do jakiegoś nieszczęścia z powódu jego pasji do piłki nożnej
Jest tyle bolączek w Stalowej Woli
Moje dziecko nie dostało się do przedszkola.

~antystal

bydlo kibolskie to bydlo żadne lokale i akcje społeczne tego nie zmienia więcej zlego robicie jak dobrego Pijane nacpane kibolskie scierrwa maja tylko jedno miejsce wiezienia!!Wasze akcje nic nie zmienia !!!

~Szef

Dzięki uprzejmości Rady Miasta i pana prezydenta otrzymaliśmy Lokal mieszczący się koło Ravioli będzie tam biuro Kibiców Stali Stalowa Wola będzie można tam dowiedzieć się o działalności naszej społeczności oraz będziemy prowadzić rozne ciekawe akcje społeczne zostaliśmy wsparci kwota 50 tys na wyposażenie naszegobiura wszytkobto jest echem programu kibice razem do którego dołączyliśmy przy pomocy UM nowy stadion nowe wyzwania i czas pozyskac nowych kibiców poprzez różne przedsięwzięcia

~Kibic

Wzmocnienia są dobre jak na warunki finansowe klubu dopiero co wyszedł z długów co jest lepsze kupić 36 letniego Robaka dać mu pensje 50 tys tygodniowo bo tyle ma zarabiać w Widzewie czy 17 letniego Zjawinskiego solidnego juniora mającego do uwodnienia w seniorach że będzie gwiazdą w przyszłości Wiatsik Płonka Fidziukiewicz to również solidni gracze do tego Wójcik z Garbarnii młody Ciepiela z Legii Nowak że Stali Rzeszów jak na nasze warunki to są bardzo dobre wzmocnienia zrównoważone młode talenty z Doświadczonymi zawodnikami

~Do durnia

@Wiemy
Posłuchaj durniu przedszkoli brak!

~Kibic

Nie będą rzucali bo wylecą że stadionu umowa miedzy miastem a kibicami

~antystal

cepy kibolskie prędzej czy później ta piekna kostka i pięknymi krzesełkami będą rzucali w przeeciwnikow a ze sa cepami i siebie nawzajem obrzucają !!

~~wiemy

Te wzmocnienia to do tarcia chrzanu albo kopania ziemniaków.

~gagus

Ja jestem taki kibic w goracej wodzie kopany i nie doczekalem sie otwarcia stadionu.Jak wiadac radni maja gdzies kibicow.Nie glosowac na tych dziadow z pis.Nadberezny niech wyskoczy ze swoja hulajnoga do kibicow jak jest taki mocny.

~Jol

Bedzie piekny obiekt brawo prezydent oby tak dalej nie sluchac trollii

~radek33

Stadion miał byc oddany juz dawno,jest po terminie wiec nie zagłosuje na pisiorow .Nadberezny oszukał w sprawie otwarcia stadionu .

~wiemy

Właśnie wrócilem z tego CENTRUM SPORTOWGO i co już na 100 procent wiadomo, trwają już ostatnie prace przy ogradzaniu tego pięknego CENTRUM i już w połowie lipca cały ten sadion będzie ogrodzony. Rozmawiając z dyrektorem tej budowy dowiedziałem się że do końca lipca cały ten obiekt będzie miał skończoną infrastrukture [pokryty będzie piękną kostką brukową. A do połowy sierpnia będzie murawa skończona a cały budynek w środku jest skończony i o0d połowy sierpnia będziemy przykręcac krzesełka plastikowe. Już od początku września komisja budowlana będzie odbierac tą budowe i na derby ze STALĄ RZESZÓW ten oiekt na który czekają wszyscy mieszkańcy naszego miasta będzie gotowy. A tak przy okazji czekaliśmy na to CENTRUM 75 lat to i poczekamy jeszcze 2 miesiące żaden kibic nie jest w gorącej wodzie kąpany.

~qwert

meczy napewno we wrzesniu nie bedzie .. jest mowa o pazdzierniku. prosze potwierdzic w spolce

~Informator

Po awansie do 1 ligi klub jest dogadamy z zagranicznym inwestorem z Chin

~@konpolski

Boli cię? to wal tego kona i wypad z miasta hejterze opozycyjny!!!

~brawo

Do darek55, spier..dalaj z tego portalu tu prowokatorów nie potrzebujemy , na 100 procent mecze wrześniowe już na naszym stadionie. Już dziś wiadomo że na pierwszym meczu stadion będzie pękał w szwach bo to będzie jeden z najpiękniejszych dni naszego miasta.

~konpolski

Co z tego, że nowy stadion będzie jak buractwo będzie kurwować na potęgę a mamy będą w piaskownicach dzieciom uszy zatykać. Jest nowy prezes może sobie poradzi z tym cwaniactwem stadionowym

~kibnic

Szykuje się niezła ekipa, brawo za te transfery. Oby chłopaki dali radę!

~jazda

Ha ha ha w terminarzu pzpn nic takiego nie ma więc trochę się otrząśnij pisiorze.

sebastal

W terminarzu juz jest ze mecze we wrzesniu beda juz u nas i o godzinie 19:38 wiec przy jupiterach wszystkie;] wiec nie sap

~darek55

Co ze stadionem?Lucek kolejny raz oszukał kibiców.