Ciężarówka uderzyła w osobówkę

Image

Do zderzenia doszło na wiadukcie, na ulicy Komisji Edukacji Narodowej, w ciągu drogi wojewódzkiej numer 871, na pasie w kierunku Tarnobrzega.

Zdarzenie miało miejsce w środę 19 czerwca 2019 r. około godz. 12:00. Samochód ciężarowy na radomskich numerach rejestracyjnych jechał w stronę Tarnobrzega. W pewnym momencie kierujący nim mężczyzna zjechał z pasa wewnętrznego na zewnętrzny. Podczas manewru zahaczył prawą stroną o jadący przy krawężniku samochód marki Toyota Corolla (auto na stalowowolskiej rejestracji), w którym jechało 6- letnie dziecko. W wyniku uderzenia osobówkę obróciło, a ciężarówka zepchnęła ją na barierki. Szczęście w nieszczęściu, że podróżującym nic się nie stało. „Ucierpiał” jedynie samochód, w którym stłukła się tylna szyba.

Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Wiadukt przez kilkanaście minut był zablokowany na jednym pasie ruchu.

Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~luzak

Do Piter - Nie ma to jak się czepić błędu literowego. To pokazuje jaki jesteś płytki heh. Prawda jest taka że jakby ich nie było ludzie by się powybijali na drogach !!!

~do Piter

"policjanci z drogówki" mają przede wszystkim wykonać Plan Mandatów i nie "pędzą na skałach", Luzak wyluzuj i nie ściemniaj

~Luzak

Do Piter - Twój komentarz jest strasznie płytki ! Strażacy to prawda zdarzy się że są pierwsi na miejscu wypadku ale oni czekają w komendach 24/7/h na zgłoszenia. Policjanci szczególnie z drogówki mają wiele innych zadań które zgłaszają bezmyślni ludzie a potem pędzą na skałach na złamanie karku z końca powiatu i przez zatłoczone miasto !!! Także Piter trochę wyobraźni.

~trafik

jak ktoś trochę jezdzi po drogach to wie jak panowie z TIROW jeżdzą tragedia powrót na tory i to szybko

~jazda

na wiadukcie jedź swoim pasem i nie zmieniaj gdy obok sznur aut

e2rds

Najwięksi znawcy tematu już się wypowiedzieli: tępy John i milicjant z rozumem pół "cjanta" ( cjant to dawna miara rozumu milicjantów, oczywiście na wesoło). Z grubsza, 1 cjent to jeden kołek.

~milicjant

Na pewno jakas tepa dzida w tym osobowym jechala 20km/h i się wkurzyl !!

~verso

przez jednego pacana,pół miasta zakorkowana

~Piter

Stałem chwilę w korku spowodowanym tym wypadkiem. Chciałem tylko napisać, że z obecnych służb to straż pożarna wiedzie prym. To oni są na miejscu zawsze jako pierwsi, ratują życie i zdrowie. Co się tyczy policji, to wg mnie są całkowicie zbędni. Nie organizują objazdów, nie pomagają, są niewidoczni. Objazd w kierunku ul. Okulickiego zorganizowała straż pożarna bo policji nie było na miejscu. Wielki minus dla policji.

Mariusz77

TIRy na tory....

~Maciek

John ku...wie to ty z odbytu wyskoczyłeś klocku kałowy.

~Piter

Policji nie było. Nie kierowali na objazd i nie pomagali kierujacy.m.

~John

Szkoda Volva , się pizda nauczy jeździć większy ma zawsze pierwszeństwo głupia kurło z MultiWsiBlaszanej

kabi

głąb kapuściany za kierownicą ciężarówki, zabrać prawko póki jeszcze nikogo nie zabił, dać łopatę i skierować do wykopów

~kris35

Tylko stłuczona szyba . Ale toyota trafi na szrot.