Pijany kierowca z pijanym zięciem jechali tirem do Włoch

Image

2,5 promila alkoholu miał kierowca samochodu ciężarowego, który w piątek po południu wjechał w Jeżowem do rowu. Mężczyzna miał przewieść ciągniki rolnicze do Włoch. Wcześniej pił alkohol ze swoim zięciem na stacji benzynowej, a potem razem wsiedli do samochodu i chcieli odjechać.

Kierowca ledwo zdążył wyjechać ze stacji paliw, gdy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ciężarówka przewróciła się na bok, a kierowca i pasażer zostali uwięzieni w kabinie.

Obu mężczyzn z pojazdu wyciągnęli strażacy. Badanie ich stanu trzeźwości potwierdziło, że byli pijani, mieli po 2,5 promila alkoholu. Po kabinie walały się butelki po alkoholu.

Monitoring stacji benzynowej zarejestrował jazdę pijanego kierowcy. Nie było wątpliwości, który z nich siedział za kierownicą samochodu ciężarowego.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 58-letniemu mieszkańcowi Jasła. Pojazd po wyciągnięciu z rowu został odholowany na parking strzeżony. Obaj mężczyźni zostali przekazani pod opiekę rodzinie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hoho

pijanych to raczej przewożą do Izby wytrzeźwień a nie przekazuje się rodzinie . Czyli policja przewiozła ich do granic województwa ? a potem żonki przejęły ich ! No to niezła sprawa i sytuacja wynikła. H...je na biegunach dobrze ,że nikogo nie przejechali itp itd

~yabu

jeśli faktycznie tak się to zakończyło to lepiej było o tym nie pisać(żeby nie wku....ć normalnych !)

~tryf

bo w polszlandzie fajnie kest ...bo tu jak pijesz piwko na laweczce w parku to jestes bandyta i ladujesz na izbie a jak jedziesz naj...ny 30 tonowym zestawem i tylko cudem nie dochodzi do tragedii to zostajesz oddany pod opieke rodziny .... bo w polszlandzie fajnie jest.. ku..aa mozna ? mozna !

Mariusz77

Po co ratować takich...wystarczyłaby byle iskierka i dwa bydlaki już nie zagrażałyby reszcie społeczeństwa .

podpora

Ty speedee zmień rajtuzki i gacie bo z emocji w nie świeżym nowoczesnym gnojem POpuszczasz

speedee

no kur...a pod opiekę rodziny? pewnie rodzinki ustawione w PIS landii

~Yaro

Przewieść???
Ludzie kto to pisze...

~gązo

nie bardzo kumam jak zostali przekazani rodziną pijani powinni trafić do izby

~kris35

Mam nadzieje że rachunki za szkody poniosą winni pijacy a nie firma ( czytaj inni pracownicy).