Za nami Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo

Image

Rajd szlakiem Green Velo przyszło przemierzyć rowerzystom w upalnym słońcu. To jednak nie było żadną przeszkodą by dobrze się bawić i podziwiać lokalną przyrodę.

Ponad 5- godzinna wycieczka miała miejsce 9 czerwca 2019 roku. Chętnych na jazdę w ognistym słonku nie zabrakło. Mieszkańcy bardzo licznie biorą udział w rowerowych imprezach. Rajd zorganizowało starostwo powiatowe. I tym razem nie zabrakło atrakcji. Choć zabawa trwa nieprzerwanie od kilku lat, od dwóch odbywa się pod patronatem samorządu Województwa Podkarpackiego i dzięki jego wsparciu, dlatego też po raz drugi nosi nazwę Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo.

Nie był to wyścig, nie liczyło się więc kto jedzie szybciej, to raczej rekreacyjna wyprawa po drogach, dróżkach i duktach leśnych. Dlatego też podczas rajdu zorganizowano dłuższy, rekreacyjny postój, tym razem w Ulanowie, gdzie na rowerzystów czekali flisacy i galary.

Trasa biegła przez następujące miejscowości: Stalowa Wola – Pysznica – Kłyżów – Zarzecze – Wólka Tanewska – Ulanów – Wólka Tanewska – Zarzecze – Kłyżów – Pysznica - Stalowa Wola. Łączna odległość to ok. 56 km. Peleton ruszył spod starostwa powiatowego, a na metę dotarł na Centralny Plac Zabaw przy Spółdzielczym Domu Kultury.

W rajdzie udział wzięło około 250 osób.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kris

Usiluje juz drugi rok wziac udzial w rajdzie ale po 3-4 godzinach jest juz po zapisach.Proponuja mi liste rezerwowa z nr.52.Szanowni organizatorzy znam osobiscie przypadek gdzie zapisuje sie na telefon i po znajomosci,wiec wcale mnie nie dziwi ze po kilku godzinach nie ma miejscJa pracuje i nie mam czasu stac w kolejce od godz.6 ranoA moze tak zwiekszyc liczbe uczestnikow w koncu skoro tylu chetnych porozumiec sie z UM-Stalowa wola i wspolnie cos zorganizowac mysle ze skoro u was tak krucho z finansami to moze Prezydent cos znajdzie

~Smutny

Co za mądry człek zrobił rajd rowerowy przez gęsto zabudowane osiedle bez dróg, ścieżek rowerowych, dojazdów. W niedzielę pełne dzieci, rodzin z wózkami, z meta na placu zabaw, na którym jest zakaz poruszania się rowerów? Po co ten monitoring, po co policja? Gratulacje dla pomysłodawców. Następnym razem proszę o Baya Carpatia przez te górki na placu.

~CIE kaw SKI

A w jakiej partii jest obecnie pan wicestarosta Sołtys? Starosta Zarzeczny raz zmienił PO na PiS , z dobrym skutkiem dla obecnie zajmowanej posady, a pan Sołtys był w PSL, wąchał się ze starostą z PO, teraz z PiS... ciężko nadążyć, a obecnej sytuacji nie znam. Może mnie ktoś uświadomić? Zaznaczę, że nie jest to wpis podyktowany jakąś zawiścią czy złośliwością, po prostu ciekawy jestem. Dziękuję za odpowiedź.

~PRAWDA

Było ekstra ale hejterskie bydło ma oczywiście zdanie odmienne tyle tylko że nie było ich tam.
No ale swoje wiedzą!

~RNI

Sama wiocha w ciemnych okularach

~OTUŁA

Na jesieni pogonimy POpaprańców i pederastów z wiosny już kolejny raz.

~PSL

Jak zawsze tylko lansssssss

~jazda

Lepszy sort może więcej.

Krakowiak

A na bramce przed wjazdem na plac pisze zakaz wjazdu rowerem pięknie

~Rrr

41.5% jesień

~Pawcio

Średnia wieku 50+, po prostu rewelacja...

~jazda

Kolejny pisowski sukces.

wyborca

Impreza świetnie zorganizowana jak zawsze. Za rok powtórka!

~uczestnik

Super impreza, piękna pogoda,wielkie dzięki dla organizatorów, można się bawić? można ! wreszcie spotkałem się z moimi znajomymi i mogłem pogadać do woli nie patrząc za bardzo na drogę,bo służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo były zawsze na miejscu no i koszulka za free do zobaczenia za rok !