Trwa żałoba narodowa

Image

W Stalowej Woli w piątek flagi na instytucjach obniżono do połowy. Na biało czerwonych powiewa kir.

Trwa żałoba narodowa w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Żałoba będzie obowiązywać do soboty 19 stycznia do godziny 19:00. W czasie żałoby narodowej flagi państwowe będą opuszczone do połowy masztu.

Również w Stalowej Woli na instytucjach flagi powiewają wraz z kirem przypominając o wielkiej tragedii jaka miała miejsce podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Morderca rzucił się na Pawła Adamowicza zadając mu 4 ciosy nożem: w brzuch, serce i 2 w lewą dłoń, co świadczy o tym, że prezydent próbował zasłonić się przed ciosem. Mężczyzna zmarł na drugi dzień.

Napaść była powodem organizacji pokojowych marszy i manifestacji przeciwko agresji i nienawiści. Również w Stalowej Woli w poniedziałkowy wieczór palono znicze i modlono się w intencji Pawła Adamowicza. W mieści odwołane są imprezy rozrywkowe. Prezes Zarządu strażaków ochotników wezwał OSP w Polsce o włączenie w sobotę o 12:00 syren.

Pogrzeb 53- letniego Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę w Gdańsku. Prezydentem Gdańska był od 20 lat.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~@ hetman

...hmm, widzę że wolałbyś konia zamiast króla. A tu kaczy nielot skrzeczy🦆

~hetman

Polityka jest jak szachy,Adamowicz to król i ktos zbił króla na szachownicy.

~@tvn

Nie dziw się że myślą inni że ten edziu to ty, bo każdy myśli że tak infantylny i z ograniczoną inteligencją jest tylko on jeden. Ale się chyba mylą bo jest jeszcz jakiś „he hee” z zaniżonym IQ i z koniem się nie można kopać. Przepraszam konia. Bez odbioru🥴

~he hee

olejnikowa chciała zajechać Zybertowicza ale on ze stoickim spokojem ją zaorał.A wy POplecznicy możecie tutaj puszczac bąki ale prawda taka że to swoi chcieli załatić prezia gdanska . Mało podanych przykładów padanych???można wam pluc w twarz a wy dalej że pada.

~tvn

Do sympatykow opozycji, co mnie jakis edziu obchodzi czy kazdy sympatyk partii PIS musi byc edziem. Wam juz do reszty palma odbila a przy tym niby edziu macie takie kompleksy ze jest mi was po prostu szkoda. Tyle sie mowi i pisze zeby skonczyc z mowa nienawisci ale na was nic nie dziala.

~dr edziu też

Nie nabijajcie się się z edzia, on jest też przecież doktorem, bo bawił się brzydko w dzieciństwie więc ma prawo nazywać się doktorem. Może edziu opowiedz o tych praktykach, co?

~Bredzisz

Ten twój Zybertowicz jest tak profesorem jak ja kapucynem. Może marzy o tym ale narazie ma tylko doktoracik a sądząc po jego bredniach to fuga Pawłowicz, też niby profesor🤑Bredzisz !

~Afgan

edziu tym razym jako tvn pieprzysz głupoty, jest odwrotnie umiech

~tvn

Pan Zybertowicz to jeden z najbardziej szanowanych politykow w POLSCE. Przy okazji musze wszystkich poinformowac ze to jest profesor habilitowany i jakis oszolom jeden z drugim probuja tak wielkiego czlowieka obrazac. Zawsze slucham pana Zybertowicz z najwieksza przyjemnoscia bo to czlowiek wyjatkowo inteligentny i politycy z smiesznej opozycji zazdroszcza partii rzazacej za maja tak madrych doradcow jak pan Zybertowicz.

e2rds

Do dziwne i tu masz całkowitą rację. To była kompletna kompromitacja Zybertowicza jako człowieka i jako doradcy Prezydenta W tym wieku człowiek winien bardziej ważyć słowa i nie dać ponieść się emocjom na niewygodne pytania. Poza tym nie tylko on ostatnio się skompromitował. Gliński uciekając ze studia również, a może jeszcze bardziej bo to minister.

~szwagier

Podobno w USA szukał Wacka Berczyńskiego , który skasował prowizję za Boingi dla polskich Vipów i wykończenie Caracali a do dzisiaj nie podziałkował.z Panem Antonim

~miluś

W grudniu Antoni Macierewicz pojechał do USA. Wręczył medal Pro Patria amerykańskiemu nobliście, a przede wszystkim wziął udział w konferencji naukowej organizowanej przez Edmunda Jannigera - jego dawnego podwładnego z MON. Zapłaciliśmy za to prawie 28 tys. zł.

~dziwne

Prezydent poważnie powinien zastanowić się czy Zybertowicz powinien być nadal jego doradcą. Dzisiaj w "Kropce nad i" całkowicie skompromitował siebie, a przy okazji Kancelarię Prezydenta. To było tak żenujące, jego argumenty tak głupie, tak prymitywne, że nie wiadomo było czy się śmiać, czy wstydzić, czy oburzać się. Rzygać mi się chce. Że jest to mało błyskotliwy człowiek to wszyscy wiedzą, wykorzystują to dziennikarze, bo spodziewają się, że będzie brnąć w chamskie i głupie wynurzenia. a to dodaje kolorytu programom, ale żeby prezydent miał go za doradcę ? To co dopiero można powiedzieć o intelekcie prezydenta ?

~co wy na to?

Może ktoś zorganizowałby zbiorowy pozew do sądu przeciwko ochronie środowiska,trują nas węglem wszystkich,wyjątkiem są krety

~Diagnoza

Stefan W. to intelektualny i mentalny przykład wyznawcy sekty. Boże zlituj się nad nimi...

~@pisowiec

PodPiSuj się bezmózgowiec to będzie bardziej trafne.💀

~pisowiec

Do jajca, i bardzo dobrz ze Tusek stanie przed ta komisja bo nikt nie stoi ponad prawem. Jeszcze jedno hejterze pisze sie PAN HORALA POSEL PRAWA i SPRAWIEDLIWOSCI.

~Jajca

To są jajca nie jaja, że jskiś Hukała czy jak mu tam chce w jakiejś tam komisji partyjnej chce przedłuchiwać prezydenta Europy. Tak byle cieć chce zaistnieć, bo kto by tam takiego znsł . Kompromitacja totalna. Kiedy tym im wyznawcom otworzą się oczy?

~Jajca

To są jajca nie jaja, że jskiś Hukała czy jak mu tam chce w jakiejś tam komisji partyjnej chce przedłuchiwać prezydenta Europy. Tak byle cieć chce zaistnieć, bo kto by tam takiego znsł . Kompromitacja totalna. Kiedy tym im wyznawcom otworzą się oczy?

~@JajaJakBeret

To było skandaliczne zachowanie Glińskiego. Co to ma wspólnego z kulturą zwłaszcza ministra tego resortu?

~@Rewelacja

Masz rację, szkoda że nasi politycy mają gdzieś papieża i takich księży jak o. Wiśniewski. Oni mają swojego papieża w Toruniu i tam jeżdżą klaskać i pląsać. Żenada.

~Rewelacja

Oglądaliście wczoraj rozmowę z dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim??? Takich mądrych kapłanów nam brakuje, a nie muchomorów i sromotników!!!

~@@wiemy

Sądzę, że powinieneś przeprosić kanarka, bo chyba jest lepszy niż jakiś „ nielot” robiący tu polityczne analizy.

~@polityk

Zrozumiałeś to właściwie, szkoda tylko że na poziomie własnego kaczego rozumku. Przepraszam kaczki. Ale nie martw się, bez takich świat byłby nudny, a psychiatrzy musieliby iść na bezrobocie... No telewizja Kurvizion mimo miliardowych dotacji rządu nie miałaby racji bytu, chociaż i teraz go nie ma i rządowe dotacje są dla takich jak ty. Nie wiem jakie są rokowania twojego psychiatry ale ci szczerze życzę pomyślnej diagnozy. Szczerze.

~@wiemy

Twoja ocena jest żenująca i bardzo subiektywna. Zwłaszcza, że znajomość sytuacji we Francji przez tego pożal się Boże „politologa” ma tyle wspólnego z rzeczywistością co mój kanarek ze śpiewakiem operowym🤪🤪🤪

~wiemy

Jedyny madry komentarz napisal komentator FRANCUZ.

~@alek

„.bo im się te pieniądze należą” - jak się darła taka jedna sołtyska🤑

~alek

Jedni i drudzy biorą ile się da i szczują ludzi na siebie, żeby odwrócić uwagę od siebie. Matołki sie żrą na forach a tam na górze ktoś dostaje kolejna tłustą premie.

~Ale ciemnota

Kacze stadko drepta za wyalienowanym jednym posłem oderwane od cywilizacji nieloty cieszą się z całą sektą świętego wraka. Ale skoro im tak dobrze bo ktoś za nich myśli to zostawmy ich jako egzotykę niedorozwoju...A my wybieramy cywilizację i Europę. Onido tego nie dorośli ze swoim kaczym móżdżkiem i dobrze się czują w Korei Północnej-bis🤪

e2rds

Lipa, przecież ty w OFE nie miałeś nic, to co kto może ci oddawać, no ale głupoty to pod publiczkę możesz pisać. Gdybyś wiedział jak działa OFE to takich bzdur nie pisał byś.