Kompleksowy system do gastronomiczny na wyciągnięcie ręki

Image

Rozwijasz swój biznes gastronomiczny już od jakiegoś czasu? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z małym bistro, jednakże obawiasz się, że nadmiar formalności może Cię przytłoczyć? Jeżeli chciałbyś rozwinąć skrzydła jednocześnie mając wszystkie aspekty prowadzonej działalności pod kontrolą, jesteśmy wręcz przekonani, że idealną odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby będzie wysoce zawansowany system POS, który ułatwia rozliczanie płatności, drukowanie paragonów oraz analizę danych statystycznych zapisanych dodatkowo dla Twojego bezpieczeństwa w Chmurze (ang. Cloud Computing). W ramach poniższego artykułu przedstawimy Ci najważniejsze zalety rzeczonego rozwiązania, które to sprawiają, że POS zostawia konkurencję daleko w tyle!

Co oferuje system POS?

Program kasowy POS, dostępny pod adresem witryny joinposter.com/pl to kompleksowe narzędzie przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój bar, restaurację, kafejkę, czy pizzerię w duchu cyfryzacji i optymalizacji. To właśnie dla nich przygotowane zostało narzędzie umożliwiające podgląd stanu magazynowego zapasów, posiadające funkcję bezpośredniego drukowania paragonów kasowych, pozwalającego na generowanie zestawień czy raportów, jak również – zapisującego dane dotyczące prowadzonej firmy w Chmurze, dzięki czemu będziesz mieć do nich dostęp niezależnie od tego w jakim zakamarku świata się obecnie znajdujesz. Jesteśmy wręcz przekonani, że na przestrzeni najbliższych lat na rynek nie zawita drugie tak innowacyjne narzędzie przygotowane z myślą o niszy gastronomicznej. Warto z niego skorzystać już dziś, zwłaszcza że jego cena jest bardzo atrakcyjna.

Co zyskuję wykupując abonament POS?

Wykupienie abonamentu sprawi, że Twoja działalność przeniesie się na nowy, wyższy poziom. Zobacz co możesz zyskać decydując się na POS:

- Komfort – dostęp do danych z dowolnego miejsca na ziemi.
- Łatwość użytkowania – przejrzysty, zrozumiały interfejs.
- Użyteczność – drukowanie paragonów, generowanie raportów i wiele więcej.
- Kompleksowość – wszystkie funkcje dostępne z poziomu jednego oprogramowania.
- Niska cena – abonament miesięczny wynosi jedynie 78 złotych netto.
- Błyskawiczne działanie – konfiguracja i uruchomienie wszystkich funkcji zajmuje mniej niż 10 minut.
- Wygoda – możliwość dostępu do danych nawet przy braku połączenia z Internetem.

Innowacyjne urządzenia

W ramach oferty firmy Poster, klient nabyć może nie tylko system do gastronomiczny w formie abonamentu, ale także – profesjonalny osprzęt, który to zapewni jeszcze większą szybkość i efektywność obsługi. W chwili obecnej największą popularnością cieszą się dwie platformy sprzętowe – podstawowa i zaawansowana – których cena to kolejno 4177 oraz 5276 złotych. Przeglądając ofertę firmy natknąć się można również na szeroki wachlarz kas fiskalnych dedykowanych branży gastronomicznej. Właściciel niewielkiego baru może z asortymentu wybrać nieskomplikowane urządzenie Temo HS HJ, natomiast przedsiębiorca prowadzący dużą restaurację z całą pewnością nie pogardzi ekskluzywnym urządzeniem Thermal HD. Co ciekawe, nie jest to koniec oferty, bowiem przeglądając witrynę przedsiębiorstwa Poster natknąć się można również na drukarki, szafki kasowe oraz podstawki – wszystkie one dostępne są w wysoce konkurencyjnych oraz przystępnych cenach.

Coś dla niezdecydowanych

Warto powrócić jednak jeszcze na moment do oprogramowania kasowego POS, bowiem od niedawna jest ono przez okres piętnastu dni dostępne w darmowej wersji próbnej. Oznacza to, że możemy bez jakichkolwiek zobowiązań wypróbować jak platforma sprawdza się w naszym lokalu gastronomicznym, a następnie odinstalować system lub też zdecydować się na wykupienie abonamentu i dalsze użytkowanie go. Co ważne, w drugim z przypadków nie utracimy wszystkich wygenerowanych na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni dokumentów. Zostaną one zapisane w Chmurze, natomiast po uiszczeniu opłaty za subskrypcję miesięczną uzyskamy do nich dostęp. Nie występuje więc konieczność wprowadzania wszystkich danych do systemu ponownie, co wielu przedsiębiorców powita zapewne z radością i ulgą.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.