Stowarzyszenie Literackie "Witryna" wyłoniło nowy Zarząd
Opublikowano: 6  Grudnia  2018

Na Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Literackiego „Witryna" w Stalowej Woli wyłoniono nowy Zarząd oraz Komisję rewizyjną.

W skład Zarządu weszli: Grzegorz Męciński – prezes, Agnieszka Bulicz – wiceprezes, Krystyna Krzywosz – skarbnik, Beata Sudoł-Kochan – sekretarz. W skład Komisji Rewizyjnej weszły: Wiktoria Serafin - przewodnicząca i Anna Nowakowska - członek komisji.

Stowarzyszenie Literackie „Witryna” to organizacja, która zrzesza twórców literatury ze Stalowej Woli i okolic. Głównym celem Stowarzyszenia jest kultywowanie i propagowanie twórczości literackiej. Dodatkowo Stowarzyszenie realizuje swoje zadania poprzez organizowanie spotkań twórców literackich, warsztatów i konkursów literackich oraz imprez kulturalnych integrujących środowisko lokalne. Stowarzyszenie współpracuje także z innymi stowarzyszeniami, grupami formalnymi i nieformalnymi o podobnym charakterze oraz instytucjami kultury w kraju i zagranicą.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~członkowie
mała Popraweczka- do gniotów którzy tu piszą, a nie mają pojęcia o zaistniałej sytuacji, bo najłatwiej pisać o czymś o czym się w ogóle nie wie i nie interesuje -obecny Zarząd Witryny to najlepsza opcja jaka mogła powstać,wybrane osoby zasłużyły się niejednokrotnie już dla tego stowarzyszenia, wybrali ich członkowie bo im ufają ,polityczne poglądy nie maja tu nic do tego w przeciwnym razie Witrynie groziłaby likwidacja, a tego nikt by nie chciał, no może poza jedną osobą, niejaką P Agatą, która wreszcie poszła po rozum do głowy i się wycofała, bo za dużo smrodu wprowadziła w atmosferę pisarzy.Brawo Zarząd -Witryna żyje i się nie poddaje mimo nieprzychylności niektórych osób, już niebawem 20-lecie istnienia. Gratuluję nowemu Zarządowi i życzę dalszych sukcesów.
Dodano: 10  Grudnia  2018  09:06:29
~Obsydian
Z tego co wiem to cały poprzedni zarząd podał się do dymisji. Chrapkę miała Agatka? Łukasz , Agata uspokójcie się. Zajmijcie się polityką w waszym stowarzyszeniu a nie dopatrujecie się jej tam, gdzie jej nie ma umiech
Dodano: 9  Grudnia  2018  20:43:54
~Obsydian
Z tego co wiem to cały poprzedni zarząd podał się do dymisji. Chrapkę miała Agatka? Łukasz , Agata uspokójcie się. Zajmijcie się polityką w waszym stowarzyszeniu a nie dopatrujecie się jej tam, gdzie jej nie ma umiech
Dodano: 9  Grudnia  2018  20:43:36
~adam kowasło
pulicer ty trolu
Dodano: 8  Grudnia  2018  21:08:13
~patatas
Pan Grzegorz to to zdolny pisarz i actor
Dodano: 8  Grudnia  2018  21:07:10
~Frank
Pulicer, walnij się w czoło smiech2
Dodano: 8  Grudnia  2018  19:51:04
~Do Liljana
Męciński był w pierwszym i drugim zarządzie. W drugim jako prezes. Zawsze był związany z Witryną, wycofał się, gdy został radnym. I to było ok. Ja tu nie widzę polityki. Walne zebranie wybierało zarząd i komisję a nie prezydent. Ktoś tu jest chory z polityki wypisując te rzeczy.
Dodano: 8  Grudnia  2018  08:09:25
~Liljana
Ale pieprzysz majka! Ledwie kilkuletni staż tych ludzi, a Witryna ma już 19. Męciński to nawet na ich stronie nie istnieje. Wykopali go z rady mieszkańcy, to wrócił skruszony i od razu prezes. Ha! A wiceprezeska kumpela z pisu. Polityka pełną gębą majka! Ale lucuś swoim posmaruje. Dobrze przynajmniej, że Komisja na poziomie.
Dodano: 7  Grudnia  2018  23:17:58
~Maja
Te osoby od lat 90tych funkcjonują w SL Witryna. Więc proszę głupot nie pisać o polityce.
Dodano: 7  Grudnia  2018  20:23:16
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe