20- lecie KKS Victoria

Image

Katolicki Klub Sportowy Victoria obchodzi 20- lecie swojej działalności. Z tej okazji w Spółdzielczym Domu Kultury miał miejsce huczny jubileusz.

Dwadzieścia lat minęło szybko. Przyszedł czas na podsumowanie i wspomnienia i okazja do spotkania tych, którzy z Victorią zaczynali wiele lat temu, a teraz albo przerwali sportową przygodę, albo kontynuują ją na szczeblu międzynarodowym.

Obchody rozpoczęto od uczestnictwa we Mszy Świętej odprawionej w Bazylice Mniejszej. Kazanie wygłosił ks. Paweł Anioł, syn Stanisława Anioła, prezesa klubu. Później spotkano się w Spółdzielczym Domu Kultury, by zaprezentować historię lekkiej atletyki w Stalowej Woli. Była to też okazja do wręczenia odznaczeń zawodnikom i ich trenerom, a także działaczom klubu. Obejrzano również film przedstawiający 20 lat działalności Victorii.

Zawodnicy Victorii niezmiennie od lat zdobywają medale i są w czołówce polskich lekkoatletów. Dość wspomnieć, że z klubu wywodzi się: Joanna Jóźwik, Danuta Urbanik- Cieślak, Bartłomiej Stój. W klubie trenują: Angelika Sarna, Stanisław Lebioda, Małgorzata Cetnarska, Szymon Żywko, Małgorzata Osiecka.

Na koniec podsumowano rok startów i omówiono wyniki uzyskane w roku 2018.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.