Środki zapobiegawcze dla sprawcy wypadku drogowego

Image

Policjanci ze Stalowej Woli doprowadzili do prokuratury 41-letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości. Prokurator zastosował wobec mieszkańca powiatu stalowowolskiego policyjny dozór, poręczenie majątkowe w wysokości tysiąca złotych oraz zakaz opuszczania kraju.

Do wypadku doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 854 relacji Antoniów-Annopol przed godz. 17.00 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 41-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, jadący samochodem kia, najechał na tył roweru, którym jechała 43-letnia kobieta. W wyniku wypadku kierująca jednośladem doznała obrażeń i została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Kierujący samochodem miał 1,86 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj policjanci doprowadzili 41-latka do Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli. Mężczyzna usłyszał zarzut. Wobec 41-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego w wysokości tysiąca złotych oraz zakazu opuszczania kraju.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Johans

Ks Janusz rozje...ł system swoim komentarzem hahaha

e2rds

Do Janusz. Janusz, jak piszesz coś to zastanów się co piszesz, przeczytaj co napisałeś i dopiero wyślij. Ta twoja składnia zdania i gramatyka nawet dziecku z czwartej klasy nie przystoi. A co się tyczy komentarzy to ludzie mają rację, jazda po pijanemu to bandytyzm i to poręczenie winno wynosić co najmniej 10 tys. i winien pokryć wszelkie koszty leczenia i rehabilitacji poszkodowanej ofiary.

~Janusz

Po wstępnej analizie komentarzy dochodzę do wniosku że większość komentujących to zwyrodnienie zwierzęta. Oby ich drastyczne kary i wymyślne zła szatana obrócił się Przeciwko im bowiem tych ludziach jest tylko piekło i nigdy nie doznają prawdziwego szczescia

~dojna zmiana+

To chyba do allacha będziesz musiał łbem 5 razy dziennie napierdalać głąbie.

~milicjant

Policyjne państwo za taki niewinny wypadek takie restrykcje?!!

elvis18

Szkoda chlopa bende sie modlil aby nic munie zrobili

~tic

Doprowadzili czy dowieźli?

~dojna zmiana+

Bandyta powinien śiedzieć a jak wolność to 500 tysi poręczenia.

~Anita

A o otwarciu Leclerca nikt nic nie napisze. Jak o wielu ciekawych wydarzeniach w miescie.

~hart

Wow 1000zl,poreczenia tylko zachecaja do jazdy po pijaku,sto tysiecy powinno byc albo pucha do sprawy a nie takie jebanie sie z drogowymi MORDERCAMI

bzk

Hehe szkoda go. Za jajca powiesic w środku miasta. Ku przestrodze

elvis18

Szkoda mi tego pana wiwm jak sie czuje ! Oby wyszedł z tego bez problemow pozdrawiam go