Huta Stalowa Wola „Marką 100-lecia”

Image

W tym szczególnym, jubileuszowym roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz w uroczystym roku 80-lecia Huta Stalowa Wola S.A. otrzymała nagrodę „Marka 100-lecia”.

„Marka 100-lecia” to nagroda w plebiscycie „Firma na 100-lecie Niepodległości”. Plebiscyt „Firma 100-lecia Niepodległości” ma przypomnieć, że współcześnie działające polskie firmy mają podstawy, aby odwoływać się do tradycji tysięcy przedsiębiorstw działających w okresie pierwszych 20 lat Niepodległości.

W dniu 5 listopada 2018 r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Firma na 100-lecie Niepodległości”, w której uczestniczył Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński. Nie zabrakło przedstawicieli władz państwowych, instytucji publicznych, organizacji gospodarczych oraz przedsiębiorców. Huta Stalowa Wola otrzymała nagrodę w kategorii: „Marka 100-lecia”. Nagrodę dla HSW odebrał pan Jacek Kosiński, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy HSW SA.

- Wyróżnienie, które otrzymaliśmy od Czytelników i Kapituły traktujemy jako wyraz ogromnego zaufania - o które będziemy dbali, jak umiemy najlepiej. To także zobowiązanie, aby tę markę 100-lecia przechować dla następnych pokoleń. Dziękujemy Państwu i cieszymy się niezmiernie, że nasze działania nawiązujące do chlubnej tradycji budowania fundamentów niepodległości państwa polskiego poprzez rozwój własnego potencjału przemysłowego zostały dostrzeżone. Dziękujemy również Kapitule, Współpracownikom i wszystkim osobom, które wsparły swoim głosem Hutę Stalowa Wola S.A., a bez których nie otrzymalibyśmy tego pięknego i zaszczytnego tytułu Marka 100-lecia. – mówi Jacek Kosiński Członek Zarządu HSW - Niewiele jest przedsiębiorstw w Polsce, które jak my, mogą poszczycić się tak długą historią nieprzerwanego funkcjonowania w jednej branży. Historia Huty Stalowa Wola rozpoczęła się bowiem 80 lat temu, w 1938 roku, w COP-ie od produkcji dział dla polskiego wojska.

Historycznie więc wciąż funkcjonujemy w tym samym obszarze biznesowym i tym samym miejscu geograficznym, gdzie powstały Zakłady Południowe, ale dzisiejsza Huta Stalowa Wola to nowoczesny zakład przemysłowy. Choć także dziś łączy nas wiele z naszymi poprzednikami – my, jak niegdyś Zakłady Południowe, tak samo wypełniamy ważną rolę w programie modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP. Jesteśmy liderem kilku najważniejszych programów modernizacyjnych– komentował nagrodę Jacek Kosiński.

ObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kamraci

A gdzie jest Talib ?!!!
Chcemy Taliba !!!!!

~andbed

Strefa przemysłowa rozrosła się bardzo w ostatnich latach. Rozwój biznesu jest jak najbardziej potrzebny, ale powinien być zrównoważony.

Jeżeli uważasz, że władze miasta i menadżerowie firm powinni dbać również o czyste powietrze oraz wolne od hałasu to ZAGŁOSUJ na alerty:
https: //naprawmyto.pl /57149
https: //naprawmyto.pl /49206
https: //naprawmyto.pl /48068
(skopiuj linki do przeglądarki i skasuj spacje)

Powinniśmy naciskać, żeby w końcu coś z tym zrobiono. Monitoring to za mało. Firmy powinny zainstalować tłumiki i ekrany dźwiękochłonne oraz wszelkie możliwe filtry przeciwpyłowe i neutralizujące chemikalia!

Władze miasta posiadają odpowiednie narzędzia nacisku (prawo) oraz pieniądze, które można dodatkowo powiększyć z funduszy ochrony środowiska!

~Pozdrawiam

Prześliczna Pani blondi.

manukun

@olo
Co miasto zyskało z tej laurki?

~ikil

Zenek- czy śliczniejszych nie widziałeś ?

BLADIR

Dyrektorze Kosiński... ależ Pan się spasł....
Kiedyś patrzyło się na Pana z przyjemnością....

~zenek

Ale śliczna ta blondynka umiech ciekawe czy taka królewna mieszka u nas w Mieście >????

~Mieszkaniec

Wnioskuję, że pod wieloma nickami ukrywa sie ta sama osoba, raz jako kobieta innym razem jako męższczyzna, która tak jakby była uwięziona w innej powłoce cielesnej. Bardzo szkoda Pana " misiewicza ", pierwszego kierownika ale takie jest życie. Im wczesniej Pan to zrozumie tym lepiej.

Jest bardzo prawdopodobne, że kiedyś pozna Pan osobę, do której poczuje wyjątkowe uczucia, spontaniczne silne pożądanie i podniecenie w kontakcie z nią. Będzie Pan wiedział, że to właściwy moment i właściwy człowiek. Jest wielu z taką samą orientacją i potrafią być ludźmi na wysokim poziomie. Proces ujawnienia i akceptowania własnej orientacji jest długi, często wieloletni i trudny. W sytuacjach, w których są jakiekolwiek wątpliwości spędzające sen z powiek i prowadzące do stałego pogarszania się Pańskiego zdrowia psychicznego warto skonsultować się z psychologiem.
Czasem już kilka konsultacji pozwala na odzyskanie spokoju i rozwiązanie wątpliwości związanych z własną orientacją. Bywa, że wskazana jest długoterminowa psychoterapia. Wiele także zależy od pierwszych spotkań konsultacyjno-diagnostycznych i motywacji osoby zgłaszającej się po wsparcie. Powodzenia..........

~Majonez

Widział co się wczoraj stało z jenotem to się stara podwójnie 😁

~Mieszkaniec

~olo jesteś pewny tego co piszesz: " nie obrazaj najwiekszego obecnie meza stanu na swiecie " Mążem stanu to może i jest ale dzieci z tego związku nigdy nie będzie, nigdy nie zaowocuje w następnych pokoleniach. Widzimy ile wazeliny zużywasz codziennie i jesteśmy już na 100% pewni Twojej orientacji nie tylko politycznej.

~wtrzeszczócz

Olo skocz se z molo, zmocz se łeb. Nie wyklinaj nie bądż kiep.

~olo

Do majonez, hejterze oszolomie to wspaniala wiadomosc dla mieszkancow naszego miasta ale ty cwierc inteligencie jestes za glupi zeby to rozumiec. Po za tym nie obrazaj najwiekszego obecnie meza stanu na swiecie bo tylko buraki tak piep..rza.

~Majonez

Kogo obchodzi ta nic nie znacząca pisowska laurka. Chyba tylko słabsi umysłowo wyznawcy kartofla będą popuszczać ze szczęścia umiech