Potrącenie rowerzysty na Energetyków

Image

Do potrącenia mężczyzny doszło w czwartek 8 listopada 2018 roku na ulicy Energetyków. Rowerzysta w stanie ciężkim został odtransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przez godz. 11 na ulicy Energetyków w Stalowej Woli w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola-Nisko. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia 43-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego kierująca samochodem suzuki potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerzystów 69-letniego mieszkańca Stalowej Woli.

Kierujący jednośladem doznał obrażeń i w stanie ciężkim został przewieziony do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzone badania wykazały, że kierująca suzuki była trzeźwa. Od kierującego rowerem pobrana została krew do badań.

Droga w kierunku Niska została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez ulicę Solidarności. Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Wspólnie z policjantami pracował biegły z zakresu ruchu drogowego. Po zakończonych badaniach miejsca wypadku tuż przez godz. 13.30 ruch na drodze krajowej został przywrócony.

Materiał video
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
ozog_bozena

przecież jest napisane że jechała wewnętrznym pasem

~rowerzysta

ewidentnie wina rowerzysty (wjechał pod samochód z wysepki rozdzielającej pasy ruchu a jak powszechnie wiadomo na wysepkach niema ani ścieżek rowerowych ani przejść dla pieszych) włączał się do ruchu i nie ustąpił pierwszeństwa

pl2

"Rowerzysta doznał wielu urazów głowy, był nieprzytomny."

Kiedy w Polsce wprowadzi się w Polsce obowiązek stosowania kasków?? Przynajmniej w dużych miastach to powinien być obowiązek...

~123rt

jak zewnetrznym jak widac ze auto stoi na wewnetrzym pasie