Mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie

Image

66-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo połykając kilkanaście tabletek. Policjanci udzielili mu wsparcia i przekazali służbie medycznej.

Wczoraj stalowowolscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który zamierzał targnąć się na własne życie. Dyżurny komendy policji w Stalowej Woli, około godz. 22 otrzymał informację od mężczyzny, że przed chwilą połknął tabletki i chce popełnić samobójstwo. Dyżurny dowiedział się, gdzie mieszka mężczyzna i wysłał tam policyjny patrol.

Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce i zastali mężczyznę leżącego w pokoju. Policjanci potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że rzeczywiście mężczyzna połknął serię tabletek. 66-latek był pod działaniem alkoholu. Swój desperacki krok tłumaczył prywatnymi problemami. Policjanci udzielili mu niezbędnej pomocy i przekazali karetce pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~luce

100 samobojstw na 100 lecie

e2rds

On nie chciał popełnić samobójstwa, on chciał zwrócić na siebie uwagę i podzielić się problemami.

~ktos

jest debilem jakby chciał popełnić samobójstwo to by nie dzwonił na psy

~duralex

Czy policjanci w zakresie niezbędnej pomocy w odwiedzeniu pana od podobnych pomysłów w przyszłości, ukarali go grzywną za nieuzasadnione wezwanie?