Tragedia na działkach

Image

We wtorek 6 listopada 2018 roku, około godz. 11:20 na ogródkach działkowych ujawniono zwłoki mężczyzny.

Do tragedii doszło na terenie ogródków działkowych Hutnik II. Mężczyzna, prawdopodobnie jeszcze wczoraj targnął się na swoje życie. Powiesił się na pergoli. Jego ciało znalazła sąsiadka z działki. Zawiadomiła odpowiednie służby.

Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, policja, straż pożarna. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Wezwano policyjnych techników.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~syn

Bardzo prosze o nie komentowanie tego artykulu, jezeli go przeczytasz odmów zdrowas. Bog zaplac

anusia

A skąd wiesz że tego człowieka bieda dotknęła?? Tu nie chodziło o pieniądze. Tu chodziło o coś więcej o brak rozmowy, brak zrozumienia. W starszych stażem małżeństwach coś się wypala jest monotonia, dzieci odchodzą w swoją stronę nie zawsze mając czas dla rodziców aby zapytać co u nich. Oni sami ( ci rodzice) żyją oddzielnie od wielu lat. Razem w jednym mieszkaniu a jak swoje obcych sobie ludzi. Wyobrażasz sobie przychodzić do domu i nie mieć z kim porozmawiać, powiedzieć o swoich problemach, a nawet nie masz z kim się pokłócić? Mieszkasz z mężem/żoną a tak jakby był człowiek sam. To jest straszne. Ludzie nie mają drugiej przychylnej sobie osoby bo na starość zrobił się zrzędliwym. Do tego zazwyczaj dochodzi depresja a w połączeniu z alkoholem dochodzi właśnie do takich niestety tragedii.

~do anusia

To wlasnie przez biede i brak perspektyw zyciowych i problemy finasowe najczesciej ludzie sie wieszaja. Wlasnie politycy sa winni bo ludzie sie spuszczaja nad piekniejacym miastem a to nie poprawi sytuacji materialnej najubozszych.

anusia

Ludzie po co komentarze związane z polityką. W kościele polityka, ktoś się urodzi-polityka, ktoś umiera polityka!!! Ludzie mają inne problemy i nie koniecznie związane z polityką. Odmówcie za tego Pana zdrowaśkę albo nie komentujecie głupio. Tak jak Ktoś napisał ten Pan miał rodzinę i oni cierpią teraz. [*]

~Monia

zarząd składający się z komuchów, same układy, te ostatnie wybory to był jakiś żart, wybrali sami siebie, i pewnie następnych długów narobią... dziady

~Działkowiec

Załamał się chłopina . W społeczeństwie gdzie zarząd na czele z prezesami i radnymi podłącza prąd za darmo albo 300. A biednym emerytom karze za siebie płacić 1100 zł. Jak tu żyć wszędzie oszukują.

~basia

wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego, wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...…..

~stalowa wola

poco to zrobił

~Diser

Pytam to taka pisowska kawaleria w gumiakach. Cale chamstwo i prymitywizm w jednym komentarzu...

~???

~pytam dorośnij i daruj sobie takie teksty pod takimi artykułami. Jak można takie pierdoły pisać gdzie takie nieszczęście spotkało jakąś rodzinę, trochę przyzwoitości bo na współczucie takich osób jak ty nie ma co liczyć.

manukun

@pytam
Jakim trzeba być podludziem, żeby robić politykę na ludzkiej tragedii...

(*)