Pijany kierowca potrącił rowerzystki

Image

2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który wczoraj w Derylakach potrącił dwie rowerzystki. Kobiety zostały przewiezione do szpitala. Policjanci zabezpieczyli broń myśliwską i amunicję, którą przewoził pijany kierowca.

Wczoraj po godz. 17 ekspedientka sklepu w Derylakach zgłosiła potrącenie dwóch rowerzystek i ucieczkę sprawcy. Dyżurny komendy na miejsce skierował patrol ruchu drogowego. Kiedy policjanci podjeżdżali pod sklep, potrącone kobiety były już w karetce. Na miejscu był też sprawca wypadku. Po zdarzeniu odjechał z miejsca, a potem na nie wrócił. Wyraźnie czuć było od niego alkohol.

Kierowca hyundaia tego wieczoru wracał z imprezy. Był pijany. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na tylnym siedzeniu pojazdu policjanci zauważyli broń myśliwską i amunicję.

W okolicy sklepu potrącił dwie kobiety wracające rowerami z kościoła. Ekspedientka usłyszawszy huk wybiegła ze sklepu. Zobaczyła potrącone kobiety i odjeżdżającego sprawcę. Pobiegła po telefon i wezwała pomoc. Sprawca po chwili sam powrócił na miejsce wypadku. Policjanci zatrzymali 41-letniego kierowcę. Zabezpieczyli broń i amunicję.

Ranne kobiety trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~set

Tu będzie piękny wałek ciekawe ile wziął za wzięcie winy na siebie

~elek

no a kompani z imprezy? tez są winni!!

~typowy

Typowy myśliwy, pewnie wcześniej strzelał po pijaku do byle czego. A może dopiero jechał postrzelać po ciemku, jak to mają w zwyczaju?

~takie tam

do szczupak,-a właśnie że powinni trafić!

Szczupak

Nigdy nie zrozumiem takiego myślenia. Napić sie i wsiadać za kierownicę... ręcę opadają. Jeszcze 2,5 promila.

kabi

jednym słowem bandyta a ty elvis z ormowcem żebyście na podobnego nie trafili

~ormowiec555

Nie mogli milicjanci go zatrzymac bo byl na miejscu,po prostu po potraceniu rowerzystek pojechal wypic alkohol zeby nie denerwowac sie i spokojnie wrocił zobaczyc co jest.

elvis18

Afera na cala polske .. nic takiego chlop nie zrobil a widze ze opisali go jak przestepce szkoda mi go ... moge mu zalatwic dobrego adwokata