Waldemar Ślusarczyk burmistrzem Niska

Image

Za nami druga tura wyborów. Mieszkańcy Niska wybierali swojego burmistrza.

Miasto gmina Nisko obejmuje Nisko, a także sołectwa: Kończyce, Nowa Wieś, Nowosielec, Racławice, Wolina, Zarzecze. Łącznie gminę zamieszkuje 22 tysiące 325. Uprawnionych do głosowania było w niedzielę 18 tysięcy 327 osób.

Burmistrzem Niska został Waldemar Ślusarczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Niżańska), który pokonał w II turze Józefa Srokę (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość).

Na Waldemara Ślusarczyka zagłosowało 3969 osób, na Józefa Srokę 3403.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Wstyd

Niestety, tylko w Stalowej Woli trwa to 'zaczadzenie' PiS-em.

~PiSica

Jestem apolityczna ale muszę przyznać że wczoraj Donald Tusk pokazał klasę, klasę męża stanu. A ta przekupa z Krakowa była żałosna i wyłączała mu nawet mikrofon. Wot pisowskaja kultura.

~Tak trzymać

Nawet Nisko sroce spod ogona nie wypadło!

~Hej PiSiory

Zatkało was?

~William

Dzisiaj w sejmie grali sztukę Poskromienie Złośnicy 😜

~William

Dzisiaj w sejmie grali sztukę Poskromienie Złośnicy 😜

~William

Dzisiaj w sejmie grali sztukę Poskromienie Złośnicy 😜

~NEWS

Historyczne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych 2018
Kandydat na Wójta gminy Grunwald z ramienia PiS otrzymał 1260 głosów (54,81%) i wygrał wybory!!!

~ Niesiołowski

To odwołując się do znanego wystąpienia Winstona Churchilla nie jest początek końca PiS-u, to dopiero koniec początku, jeśli za początek uznamy ponurą, tragiczną dla Polski pisowską recydywę w 2015 roku mającą oblicze dyktatury Kaczyńskiego. Ta dyktatura trwa, ale otrzymała właśnie kolejny potężny cios.
Polacy najwyraźniej powiedzieli dość tych kłamstw, podłości, politycznej korupcji polegającej na finansowaniu własnych lizusów i politycznego zaplecza.
Dość zniewalania wymiaru sprawiedliwości, cenzury w mediach, nikczemnej polityki zagranicznej polegającej na pełzającym brexicie.
Dość fałszowania historii, smoleńskiej bredni, pomników ojca niepodległości Lecha Kaczyńskiego, który poległ pod Smoleńskiem, dość rent specjalnych dla pani Gosiewskiej, załganych dziennikarzy, odrażających biskupów jak wzywający do glosowania na Kacpra Płażyńskiego Głódź, czy oddający katedrę w Łodzi ONR-owcom Jędraszewski, księży, którzy hańbią Kościół jak utuczony na publicznych pieniądzach Rydzyk, kłamiącego nieustannie Morawieckiego.
Dość fali politycznych brudów i lumpów zalewających nasz kraj.
To jest katastrofa. Jeszcze w reżimowej telewizji trwa festiwal kłamstw, przy których stan wojenny to liga dżentelmenów, jeszcze kłamią pp. Semka i Karnowski o sukcesach pisowców i dobrych perspektywach na wybory parlamentarne, na tle ustawicznie irytująco powtarzanych wyników z trzech tylko miast, gdy już w internecie napływają wyniki z całej Polski.
Wszędzie lub prawie wszędzie pisowcy ponieśli klęskę. Nie wygrali w żadnym dużym i najpewniej średnim mieście. Klęska w Gdańsku, Krakowie, Kielcach, Tarnowie, Bielsku-Białej, Skarżysku-Kamiennej, Radomiu, Brzesku, utracili Ostrołękę. Nie pomogły burmistrzowi tego miasta zakazy wyświetlania potrzebnego i obnażającego zakłamanie niektórych księży filmu „Kler”.
Nie pomogły pielgrzymki Kaczyńskiego i Morawieckiego do Radomia, aby wspierać jedną z bardziej odrażających postaci w sejmie, bo trudno tu mówić o postaci w polityce niejakiego Skurkiewicza.
Nie pomogły obietnice dotacji, pieniędzy, dróg, mostów, lotnisk, całego „wora” z pieniędzmi, którym wymachiwał żoliborski geniusz na miarę Piłsudskiego i którym zanęcał przygnębiający w swoim lizusostwie „premier” polskiego rządu. Na nic zdała się absurdalna propaganda o przekopaniu mierzei pod Elblągiem i wkopanie słupka przez chwiejącego się Kaczyńskiego.
Nie pomogły porównania panny Wasserman do Królowej Jadwigi (ile trzeba głupoty i nieuctwa, żeby wymyśleć coś takiego?), nie pomógł spot z uchodźcami i nie pomogła wizyta na cmentarzu p. Dudy, który popierał wzruszającą pod każdym względem i równie uroczą małżonkę pana posła Mularczyka, który jak wiadomo zapewni nam słuszne odszkodowania za wojnę i okupację, których nie chce nam dać kanclerz IV Rzeszy p. Merkel, ale które on Mularczyk załatwi i będziemy wszyscy żyć długo i szczęśliwie, PiS wypłaci każdemu 1000 + i emeryturę równą średniej krajowej.
Przegrali wszystko co było do przegrania. To była klęska znacznie większa niż w pierwszej turze. Kaczyński widocznie zapomniał, że jego udział w kampanii musi się tak zakończyć, zamiast zamknąć się w jakiejś piwnicy razem z Macierewiczem wyruszył i przemawiał, a naród słuchał i podziękował.
Przegrali także symetryści, dla których pokazywanie pisowskich kreatur jest tak samo ważne jak pokazywanie ludzi mających coś do powiedzenia. Bo jak wytłumaczyć, że w jednej z telewizji uchodzących za broniącą demokracji nie było dnia (obserwowałem i notowałem), aby nie było kogoś z wielkiej piątki: pp. Jackowski, Buda, Gryglas, Horała, Kukiz?
Moje serdeczne gratulacje, to są rzeczywiście ludzie, którzy dobrze służą naszej Ojczyźnie. Z resztą nie tylko oni, brakuje miejsca do wymieniania żałosnych miernot zamulających programy informacyjne i komentujących wydarzenia polityczne. Te wybory stanowią dobry punkt wyjścia do wyborów europejskich i parlamentarnych.
Bardzo wiele wskazuje na to, że katoprawica te wybory przegra i jeśli nie sięgnie po brutalne fałszerstwo lub przemoc, utraci władzę.
​Z radością będziemy obchodzić niedługo już święto niepodległości, które pisowcy oddali nacjonalistom i rasistom, którzy wypełzną na ulice Warszawy i będą kompromitować pisowski reżim. To będzie chyba jedyna rocznicowa manifestacja publiczna w Polsce, najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy szacunku panowie Kaczyński, Morawiecki, Duda. Brakuje tylko was na czele tego pochodu, może obok hasła – Polska cała, ale biała, raz sierpem, raz młotem, lub kodu 18? Właściwe obchody proponuję przesunąć na dzień, w którym będziemy wreszcie wolni od PiS-u.
​​
Stefan Niesiołowski

~student

Puenta dzisiejszego przesłuchania Donalda Tuska:

"M I S T R Z i M a ł g o r z a t a"

~DEMONkracja

Jedno trzeba Kaczyńskiemu przyznać: jest niedoścignionym mistrzem w wyszukiwaniu absolutnych miernot i wsadzania ich do koryta lub windowania na najwyższe stanowiska państwowe, co czyni ich jego bezwzględnymi lokajami, do tego zdolnymi do każdej podłości, bo tak okazują mu swoją wdzięczność za „waadzę” i koryto.

~z internetu

Przesłuchanie Tuska zakończyło się dla PiS takim politycznym sukcesem jak II tura w niedzielę

~Józefie

Tak trudno przyjąć do wiadomości, że ludzie mają dość? Że przejrzeli wreszcie na oczy?

~to są jaja

11. listopada, a na uroczystości najważniejszego święta narodowego od stuleci mieli przybyć wielcy tego świata. Niestety nikt nie przybędzie, bo Duda i PiS nie są już dla nikogo partnerami, przybędą za to faszyści z całej Europy i zhańbią nasze największe święto.
Nie wiadomo, czy z nimi poradzą sobie służby porządkowe, bo inny „orzeł” Jarosława Kaczyńskiego Joachim Brudziński ma kłopoty ze związkami zawodowymi policjantów, funkcjonariusze biorą chorobowe, nie godzą się na warunki socjalne, jakie zgotowała im władza.

~Grzegorz

Zaktualizowana wersja „Jaki Doodle” ( – śpiewamy na melodię „Yankee Doodle”)

I
Hej! Pod koniec października,
w dniu wolnym od pracy,
znokautowano Patryka –
brawo warszawiacy!

W mieście Łodzi zaś – o rany!
Fantastyczna sprawa!
PiS totalnie rozjechany –
jeszcze większe brawa!

II
Poznań też podoba mi się –
mimo pisich pisków
pan Zysk z tego, że jest w PiS-ie,
nie ma wcale zysku.

We Wrocławiu też wesele,
też głosów wystarczy,
żeby Kremla przyjaciele
wrócili na tarczy.

III
A czwartego listopada
znów zmartwione france –
Smok Wawelski kazał spadać
srogiej Wassermance.

W Gdańsku Neptun trójząb chwycił,
krzyknął: „PiS wynocha!”
Tam pisowcy też pobici,
bo Gdańsk ich nie kocha.

IV
Dobre wieści ze Szczecina!
Vivat Szczecinianie!
Szczecin pachołkom Putina
sprawił tęgie lanie.

Kaczka wściekła, Kaczce głupio,
Kaczki dni skończone –
za rok jej do Moskwy kupią
bilet w jedną stronę!!!

~@robiznajrobi

Pełna zgoda! Ale jeszcze nie pora na picie szampana. Jeśli mamy coś w tej chwili pić – to mocną kawę, żeby przydała nam sił i energii do dalszej walki o wolną Polskę.

~@robiznajrobi

Pełna zgoda! Jak powiedział Frasyniuk po pierwszej turze (ale teraz zapewne mówi tak samo) – to jeszcze nie pora na picie szampana. Jeśli mamy coś w tej chwili pić – to mocną kawę, żeby przydała nam sił i energii do dalszej walki o wolną Polskę.

~robiznajrobi

Teraz – po zwycięskich wyborach samorządowych – wiemy, jak wiele nas jest. Czasy grzeczności się skończyły. Ludzie poczuli siłę, ludzie pójdą pod sejm i zablokują go. Odwagi, kochani. Policja też ma ich dość. A jeśli jeszcze na 11 listopada będzie zadyma, a policja postąpi tak, jak w Lublinie, to jest więcej niż pewne, że okrągła, setna rocznica odzyskania niepodległości, zapisze się na długo w naszej historii jako dzień, kiedy pokazaliśmy, że ponownie odzyskujemy WOLNOŚĆ. Europa jest z nami! Niech nam towarzyszy duch Piotra Szczęsnego i piosenka Chłopców z Placu Broni: WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, WOLNOŚCI ODDAĆ NIE UMIEM…

~ziuta

jeszcze z SDKu go wypierniczyć, nie będzie nam w STW smrodził

~student

„Tomorrow belongs to me” – Dziś już Kaczyński nie może śpiewać tej piosenki i nie może uwodzić ani polityków, ani szeregowych Polaków wizją przyszłości należącej do PiS-u

~dzidek

A tyle vice i ministrow sie przekrecilo przez Nisko od safanduly z obiecankami cacankami he he

~Hipnoza

Znaczną część swej siły partia Kaczyńskiego czerpała z hipnozy. Wmawiała obywatelom, że jest potężna, niezwyciężona i cieszy się masowym poparciem. Teraz ta hipnoza się skończyła.

~z internetu

Jakim cudem Odra płynąca przez Wrocław pojawia się w Pruszkowie? - zastanawia się Suski.

~Tdi

W wyborach do parlamentu europejskiego PiS też poniesie porażkę i to wielką. Bo naród mądrzeje!!!

~2344

Precz z pisem! chcemy dobrobytu!

~107 : 6

To początek końca. 500 plus już nie działa! Polska budzi się☀

~l#2

Nie myślałem ,że w tym moherowym zadupiu wygra ktoś spoza sekty. A tu taka niespodzianka w Nisku, Pysznicy czy Sandomierzu.

~Henio

Jak tam PISklaki samopoczucie? Na 107 większych miast w Polsce pisowcy wygrali w 6 (słownie: sześć). Dzisiaj usłyszałem fajny komentarz. Pis dobija się od szklanego sufitu a szkło jest HARTOWANE. Dotarło juz do was , że to początek końca? Zrujnowaliście kraj ale go odbudujemy. Już za rok.

~Brzeszcze

Józek niech cię pocieszy to, że w Brzeszczach Beatki Szydło PiSiory też przegrał. Ludek nie jest taki głupi jak Kurski głosił. Może czas prawdziwą dobrą zmianę. Też u ciebie.

~Orzeł

Brawo i gratulacje za bardzo dobry wybór w II turze dla mieszkańców Niska, Sandomierza, Mielca, Sanoka i Przemyśla !!!!!